2 Березня, 2024 2:13 pm

Не робіть цього! Журналіст що працював у Сирії вказав на помилку українців у вiйні з рфією

Украинцы, важная мысль в войне с варварами. Ведь все именно так. Після бомбардування російськими військами театру в Маріуполі, один з журналістів, який висвітлював війну в Сирії, написав розумну річ. “Сподіваюся, українці швидко засвоять уроки, які сирійці отримали у протистоянні з Росією. Ніколи не розголошуйте розташування притулків для жінок і дітей, польових госпіталей чи пекарень. Росія вдарить туди першочергово. Не розкривайте такі місця в ООН. Росія отримає до них доступ і вдарить туди першочергово.”

На супутникових знімках видно, що на площі перед театром було великими літерами написано “Дети”. Саме такі місця і є першочерговими мішенями для російських пілотів.

Так само не варто розміщувати зображення червоного хреста на дахах лікарень чи польових госпіталей. Напис “Дети” на лобовому склі автомобіля – це лише зручна мішень для російського солдата.

В уяві звичайного росіянина бомбардування дитячого садочка чи пологового будинку це не військовий злочин, а хитрість, “смекалочка”, щоб морально зламати противника.
Ми воюємо з терористами, які ніколи в своїй історії не дотримувалися військових конвенцій. Варто це нарешті усвідомити.

Юрий Романенко

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *