23 Липня, 2024 9:34 pm

Пoчалося! На pосії запустили pепресії пpоти вищого військового кеpівництва

Москва продовжує шукати винних у провалах окупаційних військ в Україні. Заступника начальника Росгвардії Гаврилова затримали повідомив Гристо Грозєв.

Журналіст-розслідувач Гристо Грозєв повідомив про затримання ФСБ заступника директора Росгвардії Романа Гаврилова. Про це, посилаючись на незалежні джерела, він розповів на своїй сторінці у Твіттер.

“Три незалежні джерела повідомляють, що заступника начальника Росгвардії (підрозділу внутрішньої армії РФ, яка зазнала колосальних втрат в Україні) генерала Романа Гаврилова затримала ФСБ. Гаврилов також раніше працював у Федеральній службі охорони, службі безпеки Путіна”, – пише Грозєв.

Причини затримання не називають. Деякі джерела переконують, що це через “витік військової інформації, що призвів до загибелі людей”, ще двоє стверджують, що це було “марнотратне використання пального”.

“Хоча важко здогадатися, до чого саме призведе чистка/перестановка на верхівці силовиків, зрозуміло одне: безсумнівно, що Путін визнає глибину цієї операції. Це так погано, що він міняє коней на переправі – велике ні-ні під час війни”, – коментує ситуацію Грозєв.

Заступника начальника Росгвардії Гаврилова затримали — Грозєв

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *