21 Червня, 2024 11:37 am

ЗСУ провели успішну контратаку в районі Миколаєва – аналітичний центр США

Українські Збройні сили продовжують блокувати наступальні операції російських окупантів. Як зазначили в аналітичному центрі США у п’ятницю, 18 березня, українці здійснили успішну контратаку в районі Миколаєва. Вона тривала кілька останніх днів, йдеться в пресрелізі на сайті установи. За останню добу, російська армія просунулася лише в районі Маріуполя.

Успішна контратака ЗСУ може свідчити про те, що окупанти, що зібралися навколо Миколаєва, перегружені та не зможуть наступати в найближчі дні.

“Здатність українських сил провести успішну велику контратаку вказує на те, що російські сили, які намагаються оточити Миколаїв, ймовірно, перевантажені, і навряд чи вони зможуть відновити наступальні операції у напрямку Одеси найближчим часом”, – йдеться в повідомленні.

В аналітичному центрі також зазначили, що 18 березня російські війська не вели наступальних операцій на північний захід і на північний схід від Києва.

Крім того, солдати країни-агресорки стикаються з дедалі гострішими проблемами падіння морального духу й постачання. Зростає кількість повідомлень про самокаліцтво. Таким чином вони намагаються уникнути відправлення на війну в Україну. Окрім того, у росіян відчувається брак ключових керованих боєприпасів.

Нагадаємо, Збройні сили України продовжують стримувати наступ російських окупантів. Також українські захисники ведуть контрнаступ у певних операційних районах, йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ.

Протягом доби у п’ятницю, 18 березня, ЗСУ знищили не менше 12 повітряних цілей російських окупантів. Було збито два літаки і три вертольоти.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *