23 Липня, 2024 6:21 am

Німецька компанія Metro погрожує українському офісу зупинкою роботи через вимогу піти з росії

Подаємо пряму мову ексміністра Кабінету Міністрів та бізнесмена Дмитро Дубілет: Щодо Metro, яка досі не хоче іти з росії. По-перше, переказую сумну історію, яку мені розповіли співробітники Метро в Україні. По-друге, запрошую усіх, хто може, приєднатись до акції завтра у Дюссельдорфі.

Український офіс Metro з першого дня війни почав звертатись до німецького офісу із вимогою закрити бізнес в росії. Спочатку вони отримали у відповідь бла-бла листа про те, що вони не вважають, що їхні продажі у рф мають вплив на війну. І взагалі, мовляв, вони жертвують гроші в ООН…

Ба більше, за словами українських співробітників німецький офіс почав загрожувати українському офісу, що якщо вони не припинять тиск, то Україну буде відключено від централізованих закупівель та поставок товару, що взагалі може призвести до повної зупинки бізнесу в Україні.

Пряма мова: “Ми спілкуємося з нашими колегами з кампусу в Дюссельдорфі на різних рівнях – вони стверджують, що рішення залишатися в росії Рада директорів приймала без обговорення зі співробітниками. Всіх просто поставили перед фактом”.

Варто також зазначити, що у 2014 році METRO AG прийняла рішення просто перереєструвати 2 ТЦ МЕТРО у Криму (Сімферополь та Севастополь) на окрему юридичну особу в рф, щоб уникнути санкцій.

Отже, завтра у Дюссельдорфі проходить мітинг. Я закликаю усіх, хто там, приєднатися: початок о 13:00 біля дюссельдорфського ландтагу. Докладніше про мітинг тут.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *