5 Грудня, 2023 10:45 pm

Lufthansa та KLM влаштували “сюpприз” для pосіян на свої pейси з тpанзитом в Євpопі

Є повідомлення про недопуск на рейси зі Стамбула в Мексику з пересадкою в Амстердамі, в Домінікану з пересадкою у Франкфурті. Найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa та нідерландська KLM не пускають росіян на рейси зі Стамбула з транзитом у Європі.

Про це повідомляє Telegram-канал “Санкции в РФ”.

Про масові відмови у посадці на борт повідомляють російські пасажири, які купили квитки із Стамбула з пересадкою у європейських містах.

Зокрема, є повідомлення про недопуск на рейси зі Стамбула в Мексику з пересадкою в Амстердамі, в Домінікану з пересадкою у Франкфурті.

Так, на одному з форумів аеропорту Франкфурт-на-Майні росіянин написав, що купив квиток на рейс авіакомпанії Lufthansa Стамбул – Канкун з трансфертом у Франкфурті 3 березня. Проте полетіти йому не вдалося.

“У Стамбулі не зареєстрували на рейс аргументуючи тим, що немає шенгену. У квитку на цей рахунок позначок немає. Мабуть, заборона через політику Росії”, – написав росіянин.

Нагадаємо, що практично одразу після початку війни свої рейси у Росії скасували ряд авіакомпаній: польська LOT, британська British Airways, нідерландська KLM, німецька Lufthansa, французька Air France, фінська Finnair, угорська Wizz Air і багато інших. Також країни ЄС, Канада, США та інші країни закрили своє небо для російських літаків.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *