23 Липня, 2024 4:50 am

Яхту путіна за $700 млн знaйшли в Італії: з веpтолітними майдaнчиками салoнами та цаpськими каютами ВІДЕО

В Італії в порту Marina di Carrara виявили яхту президента РФ Володимира Путіна “Шехерезада” вартістю $700 млн. За даними команди опозиціонера Олексія Навального, її обслуговуванням займається Федеральна служба охорони (ФСО), яка забезпечує безпеку президента Росії.

На каналі Навального опублікували розслідування та показали, як виглядає шикарна яхта. Усі, хто перебуває в екіпажі яхти, росіяни.

“Але є ще дещо, що об’єднує майже всіх ключових людей у цьому списку. Вони працюють у ФСТО – Федеральній службі охорони, відомстві, яке охороняє Путіна та організовує його побут”, – пишуть автори розслідування, які вивчили паспортні дані та інформацію про авіаперельоти всіх цих людей.

Одразу після капітана йде Chief Officer (старший помічник капітана, друга людина на судні) Сергій Гришин. У телефонних книжках він записаний як “Сергій Г ФСО”. Далі – Боцман Анатолій Фуртель. Згідно з втеклими базами, він зареєстрований за адресою: Сочі, вулиця Фурманова, 10. Там знаходиться служба охорони на Кавказі ФСТ РФ. Це підрозділ ФСТ, який забезпечує охорону Путіна у резиденції Бочарів Струмок.

Олександр Печуркін працює на посаді помічника боцмана. Ця людина записана у книжках як “Саня ФСБ”, “Охорона Бочаров Струмок”, “Олександр ФСО” та “Олександр Грейсфул Закупівля”. “Грейсфул” – це попередня яхта Путіна за 10 мільярдів рублів. Після покупки “Шехерезади” Graceful переписали на друга Путіна Геннадія Тимченка.

Разом на перших двох листах списку екіпажу – 23 особи, з яких майже половина має відношення до ФСО. Багато хто записаний у телефонних книжках як люди, що працюють у кавказькому ФСО, що обслуговує резиденцію в Бочаровому Руччі. У деяких приписка “Бочарка” або “Бочарів Струмок” прямо стоїть поряд з ім’ям.

Довжина яхти 140 метрів, у ній 6 поверхів-палуб, два вертолітні майданчики, басейн, спа-комплекс, салон краси, величезні вітальні та царські каюти. Довгий час її власник був невідомий, хоча багато видання писали, що вона пов’язана з Путіним.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *