23 Червня, 2024 8:15 pm

Неочікувано! У повному тексті гімну України знайшли “містичне” пророцтво

Відомий український кулінар та телеведучий Євген Клопотенко звернув увагу своїх підписників на повний текст гімну України 1990 року, де помітив “містичне” пророцтво. Зі слів зірки, його рядки можна сміливо асоціювати з російсько-українською війною 2022 року.

“Дуже сильні мурахи. У мене, звісно, була підозра, що, ми, українці, – містична нація. Але ж це щось нереальне”, – зазначив шеф-кухар. Відповідний допис із текстом з’явився на його сторінці в Instagram (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Телеведучий опублікував рядки другого куплету національного гімну. В ньому йдеться про хоробру боротьбу українських воїнів проти загарбників, що прагнуть панувати на чужих землях.

Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону,

В ріднім краю панувати не дамо нікому;

Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє,

Ще у нашій Україні доленька наспіє”, – йдеться в тексті.

Євген Клопотенко висловив думку, що в рядках ще невідредагованого в 2003 році гімну можна прослідкувати своєрідне пророцтво, яке збувається просто зараз. А саме: сміливий спротив українців російським загарбникам.

“Це, виходить, пророцтво, яке збувається просто зараз. І ми з вами є його свідками. Я навіть не знаю, як описати це відчуття. Тобто от є текст гімну. Він втілюється на всі 100%, а отже, після перемоги нам треба шукати інший чи берегти цей як символ і ще щільніше втирати у наш культурний код?” – поцікавився кулінар.

Клопотенко заявив, що не має відповіді для себе на це запитання. Але очевидно, на його думку, одне: український гімн є джерелом більшого могуття, ніж можна було подумати.

Євген Клопотенко звернув увагу своїх підписників на гімн України 1990 року

Додамо, що шеф-кухар опублікував також і третій куплет, де оспівується перемога хоробрих воїнів:

“А завзяття, праця щира свого ще докаже,

Ще ся волі в Україні піснь гучна розляже,

За Карпати відоб’ється, згомонить степами,

України слава стане поміж народами”.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *