У Гройсмана три дипломи — всі ЗАОЧНО (ФОТО)

Новости Общество Социальные сети

Володимир Гройсман, який зараз обіймає посаду прем’єр-міністра, а до цього очолював Верховну Раду, усю вищу освіту здобув заочно.

Це зауважує у своєму матеріалі на «Українській правді» Роман Романюк

Іще школярем, у лютому 1992 року, 14-річний Гройсман пішов у слюсарі з виготовлення декоративних ґрат, а вже за 2 роки він став комерційним директором вінницького ринку, яким володів його батько.

До «вишу» Гройсман пішов одразу після школи у 1995 році. У приватному Вінницькому інституті регіональної економіки та управління (тепер – фінансово-економічний університет) у квітні 1999 року він став «молодшим спеціалістом» із правознавства.

У 2000 році Гройсман вступив на заочне відділення ще одного приватного вузу – вінницької філії Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП), де отримав у 2002 році ступінь «бакалавр права», а в 2003 році – диплом «спеціаліста» з правознавства і кваліфікацію «юрист».

Зазначимо, що у 2006 році довкола вінницького МАУПу розгорівся скандал: Міносвіти виявило, що академія видає більше дипломів, ніж має студентів. До слова, у цій же філії МАУПу здобував другу вищу освіту юриста і Андрій Рева – соратник Гройсмана, який тепер став міністром соцполітики.

Загрузка...

Із 2007-го до 2010 року Гройсман навчався на заочному відділенні у Національній академії держуправління при президенті, де отримав диплом магістра за фахом «управління суспільним розвитком».

Магістерський диплом Гройсмана

Попри відсутність «червоних» дипломів і наукового ступеня, Гройсман стрімко будував кар’єру: у листопаді 2005 року він став секретарем міськради Вінниці, у 2006 році 28-річного хлопця обрали мером цього міста, а вже у 2014 році його призначили головою Верховної Ради і навесні 2016 року він очолив Кабінет міністрів.

 

 

 

Джерело