23 Червня, 2024 8:30 pm

“Де НАТО, США, Євросоюз? Усі вони невдахи”: тренер “МанСіті” розніс західних політиків та світові організації через Україну

Головний тренер “Манчестер Сіті” Хосеп Гвардіола, який напередодні вивів “городян” до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, розповів своє бачення вторгнення Росії до України. Наставник Олександра Зінченка звинуватив Захід та Північноатлантичний альянс НАТО у бездіяльності. Іспанський фахівець вважає головним винуватцем кровопролиття Путіна, але НАТО, США та Євросоюз стають його посібниками, оскільки не роблять жодних рішучих кроків.

“Велика світова драма полягає в тому, що деякі країни продовжують руйнуватися, тому що одна людина вирішила, що невинних теж слід знищити. Світ, як і раніше, мовчить – уряди всього світу, які повинні ухвалити рішення або сказати, що цього не може бути. Якщо це відбувається, отже, провал політики, провал економіки, провал всіх”, – цитує тренера La Razon.

Гвардіола зазначив, що коли відбувається таке, як зараз в Україні, то у майбутніх поколіннях генерується величезна кількість ненависті. І щоб виправити це, може знадобитися сторіччя.

“Український народ ніколи не забуде, що з ним зробили. Бути вдома, ходити до школи, вечеряти разом – і тут за рішенням однієї людини країна зруйнована. Уявіть себе у своїй країні. Людина приходить до вашої оселі, нападає, вбиває сім’ю та друзів. Ти втрачаєш все і мусиш тікати”, – каже каталонець.

Гвардіола не розуміє, чому найбільші світові організації роблять так мало, щоби зупинити війну в Україні.

“Де НАТО? Де Сполучені Штати? Де Європейський союз? Пізно намагатися знайти мирне рішення. Це синонім абсолютного провалу політичних організацій”, – каже тренер.

НАТО боїться рішучих дій.
“Здається, що всі ці організації існують тільки для того, щоб ми могли жити трохи краще, але насправді це провал. Зрештою, ми працюємо і сплачуємо податки по всьому світу. І їм треба турбуватися про те, щоб ці речі не відбувалися. Усі вони невдахи”, – підсумував наставник “МанСіті”.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *