29 Травня, 2024 11:51 pm

Кох розповів, хто може пустити путіну кулю в лоб ВІДЕО

Колишній віцепрем’єр Росії Альфред Кох не знає, хто може повалити президента Росії Володимира путіна. Про це він заявив в інтерв’ю засновникові видання “ГОРДОН” Дмитру Гордону.
Журналіст запитав, чи можуть соратники путіна прийти та “арештувати його або прибити”.

“Світова історія знає безліч прикладів такого. І російська історія, і світова. Проблема навіженого короля – це ж завжди проблема найближчого оточення”, – відповів Кох.

На запитання про те, чи можуть російські олігархи, які підпадають під санкції через вторгнення РФ, покликати працівників своїх компаній на акції протесту, щоб вимагати повалення путіна, Кох сказав: “У кого вимагати? Як називається той суб’єкт, у якого потрібно вимагати?”

“Він називається путін”, – відреагував журналіст.

“От ви і відповіли. Звісно, путін сам себе не скине. Він сам кого хочеш скине. А як називається людина, до якої потрібно звернутися, щоб вона його скинула, я не знаю. [Міністр оборони РФ Сергій] Шойгу? [Секретар Ради безпеки РФ Микола] Патрушев? [Глава Росгвардії Віктор] Золотов? [Глава Чечні Рамзан] Кадиров? Хто?” – продовжив Кох.

Він зазначив, що не знає, що відбувається в “цій банці з павуками” – Кремлі.

“Це загалом і не має жодного значення. Тому що тепер усім очевидно, що рішення ухвалює одна людина. А якщо виходити з моєї тези, що вона просто збожеволіла, то їй навіть якихось зовнішніх впливів не треба для того, щоб побудувати концепцію загроз.

Ці всі загрози народжуються у його голові спонтанно, – сказав Кох. – На божевільну людину ніхто не має впливу, крім її страху. Він навіть не боїться мати смішний вигляд за цим довгим столом. Це вже ознака того, що він глибоко хворий. Він уже не боїться здатися смішним, бо вже пливе назустріч, підкоряючись своїм фобіям. І йому зовсім начхати, що він схожий на повного клоуна”.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *