29 Травня, 2024 11:18 pm

Потужно! Нiцой зрозумiлою мовою пояснила Шoльцу все ФОТО

Канцлер ФРН Олаф Шольц закликав не ображати росіян, бо “відповідальним за війну в Україні є лише президент росії владімір путін”. Пане канцлере Німеччини. Наші з вами, український і німецький народи, пов’язує одна прикметна спільна риса – стокгольмський синдром. Це психологічна травма. Посттравматичний синдром. Любов до насильника.

В Українців стокгольмський синдром присутній внаслідок багаторічного ґвалтування московитами українського народу, української культури, української мови, української історії.

У Німців теж присутня ця травма. Про цей історичний факт не прийнято говорити, однак усі знають, що після оголошення Німеччиною капітуляції у ІІ Світовій війні, совєцьким військам були надані три дні. Протягом цих трьох днів солдати грабували Німеччину і безбожно ґвалтували всіх німецьких жінок. Не жаліли нікого. Плач і лемент стояв по всій Німеччині і німецьких жінок не було кому захистити. Вважаю це диким дикунством, але факт залишається фактом. В багатьох німцях тече московитська кров, і частина німців є носіями стокгольмського синдрому – любові до своїх ґвалтівників. Вас, таких німців, носіїв цього синдрому, набагато менше, ніж нас, українців. Носіїв стокгольмського синдрому серед українців набагато більше, бо ґвалтували нас набагато довше.

Нас БУЛО набагато більше. До цієї війни.

Тепер носіїв стокгольмського синдрому серед українців стало менше.

Пане Шольц. Ви теж є носієм цього синдрому? Хоч не зізнавайтеся про це на весь світ. Чи не з цих причин і пані Меркель мала сентименти до московитів і їхнього вожака.
Так от, пане канцлере. Не путін бомбить пологові будинки, а московити, які підтримують путіна. Не путін розстрілює автівки біженців з дітьми і жінками, а московити, які підтримують путіна. Не путін прийшов на наші землі своїм лаптєм, він сидить у бункері, а прийшли московити на танках, які підтримують путіна. 71% московитів підтримують путіна і цю війну проти Українців.
Врешті, не путін малював на збитому українцями московитському сучасному гелікоптері «НА БЕРЛІН»!
НА БЕРЛІН, пане Шольц! Це писав не путін, а московити.
«НА БЕРЛІН» і «МОЖЕМ ПОВТОРИТЬ» – пишуть уже багато років не путнін, а на своїх парадах московити.

Що вони хочуть павтаріть, пане Шольц?

Ми дякуємо багатьом німцям, які в ці нелегкі часи надають підтримку українському народові. Ми дякуємо німцям, що вони розуміють: за кожного свого лідера несе відповідальність нація. Вони розуміють, що за путіна і його діяння відповідають московити. А ви одужуйте, пане Шольц. Як одужують українці. Ми, українці, не допустимо, щоб той гелікоптер МОСКОВИТІВ долетів до Берліна.

На зображенні може бути: вертоліт та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

Лариса Ніцой

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *