30 Травня, 2024 12:04 am

Ірина Федишин публічно рознесла Ані Лорак яка проміняла Україну на росію: “Ти — дно, і ти не… ВІДЕО

Відома українська співачка Ірина Федишин почала обливати брудом Ані Лорак публічно за позицію артистки нейтралітету. Усі деталі дізнайтеся в нашій статті.

Нейтральна позиція Ані Лорак вже 8 років дратувала велику кількість українських знаменитостей. Особливо проти зірки виступав Ігор Кондратюк, який усіма можливими способами намагався заборонити їй виступати на території України.

Втім, війна розставила усе по своїх місцях, і Лорак, яку раніше називали зрадницею Батьківщини, покинула і годувальницю росію, переховуючись в Арабських Еміратах.

Підтримка Кароліною України обмежилася лише чорними екраном на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, і коротеньким словосполученням “Нет войне”, російською мовою, звісно. Зазвичай знаменитості обирають цей спосіб тихого протесту, щоб не стати жертвою культури відміни, але й не переслідуватися російською владою. Коротко кажучи, це такий собі компроміс.

Відому вітчизняну виконавицю Ірина Федишин дуже розізлила поведінка російської діви і вона публічно звернулася до колеги, маючи намір її образити.

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *