25 Червня, 2024 10:53 pm

Недаремно путін ховається у бункері… Що може статися з нелюдом: генерал Ходжес поділився думкою

Колишній командувач американської армії в Європі Бен Ходжес заявив, що чинний авторитарно-корупційний режим Володимира Путіна може бути повалений. Причиною “палацового перевороту” можуть стати приголомшливі санкції проти Росії.

Про це ексвійськовий розповів в інтерв’ю РБК-Україна. Він переконаний, що втрати так званої російської еліти надто великі.

“Навряд чи олігархи з найближчого оточення Путіна мають намір вчиняти суїциди або продовжити мовчки спостерігати за збитками, які на них чекають попереду. Швидше за все, колективне рішення буде іншим”, – вважає Ходжес.

При цьому відставний офіцер США додав, що Захід повинен працювати над тим, щоб переконати і навіяти російським матерям необхідність перешкоджати своїм синам при поході на війну в Україну.

Вони повинні розуміти, що навіть у тому випадку, якщо вони виживуть, їх чекає серйозна кримінальна відповідальність міжнародного формату.

Як раніше повідомлялося, що відомий російський мільярдер Михайло Фрідман, який постійно проживає в Лондоні, зіткнувся з безпрецедентними проблемами на тлі санкцій Заходу. Зокрема, співвласник “Альфа-банку” більше не може утримувати розкішні особняки та змушений самостійно робити прибирання.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *