9 Грудня, 2023 1:50 am

Подoляк пpо війну з pосією: 99% населення Укpаїни стали тотально антиpосійськими

Масштабне вторгнення російських військ в Україну кардинально змінило ставлення українців до pф. Про це радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк заявив виданню “Медуза” в інтерв’ю, яке було опубліковано 17 березня. “За 21 день вторгнення зробило всю Україну тотально антиросійською. Це буде проблемою для нас.

Якщо раніше 30–40% населення досить нейтрально і навіть у чомусь позитивно ставилися до російської федерації, готові були до якогось діалогу, то через “спецоперацію”, яку вигадали дуже “талановиті” воєначальники й аналітики, 99% населення України стали тотально антиросійськими”, – сказав він.

Радник глави ОП вважає, що через таке ставленням українців до окупантів “гуманітарні проблеми, проблему мов та інше буде обговорювати дуже важко” на переговорах рф та України.

“Це взагалі має дуже дивний вигляд. російська федерація вторглася. До того ж парадокс: бомбила не Західну Україну – основні руйнівні удари припали по містах Східної України, де до 24 лютого справді були більш-менш проросійські настрої. Завдали масованих ударів по житлових кварталах, де живе російськомовне населення. Ви розумієте абсурдність? “Ми зараз змусимо вас полюбити російську мову, розбомбивши”. Це просто безглуздо”, – вважає Подоляк.

Він наголосив, що в Україні немає нацистів, про існування яких заявляла влада рф, виправдовуючи вторгнення.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *