23 Червня, 2024 9:52 pm

Щойно! В Мінобоpони невідкладно звеpнулися до українців

Ганна Маляр

☑️ чому під час війни неможна публічно говорити чи писати про те, Україна веде з кимось перемовини про постачання військової техніки, зброї, амуніції і чого завгодно для зсу?
Тому що РФ робить все можливе аби зірвати контракти

☑️ чому під час війни неможна говорити про те, що вже відбулись поставки і в нас є щось новеньке? Тому що ворог одразу корегує свої дії під нові дані

☑️Чому неможна називати точні адреси та впізнавані описи об‘єктів, у які влучили ракети або у які промахнулись ракети – це ви вже всі знаєте – бо це коригування вогню для ворога

☑️чому неможна публічно викладати військові об‘єкти (госпіталь це теж, між іншим, військовий об’єкт), місця знаходження зброї, військової техніки, особового складу?
Тому що в десятки разів збільшується ймовірність знищення об’єкта ворогом

☑️чому не треба публічно під час війни робити фактчекінг заяв і публікацій силових відомств та спецслужб? Тому що це війна. Повірте, що ці заяви проходять велику кількість відомчих фільтрів і якщо вони оприлюднюються, значить так треба для оборони держави. Після перемоги – буде натхнення, розберетесь.

☑️чому не треба публічно і непублічно сумніватись у рішеннях та повнформованості ЗСУ? Тому що ЗСУ найбільш поінформовані про ситуацію на фронті. І якщо вам не зрозуміле рішення, значить ви просто не все знаєте. Крім того, військові рішення не можуть прийматись під впливом громадської думки – бо це професійні рішення, це так само як в хірургії.

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *