25 Червня, 2024 10:40 pm

Коли помpе путiн: у мережі пpигадали проpоцтво Ностpадамуса

Знаменитий французький астролог, лікар, алхімік та оракул Нострадамус (справжнє ім’я Мішель де Нотрдам) передбачив смерть президента pосії Володимира путіна. Пророцтва Нострадамуса вже передбачали низку важливих світових подій.

Про це повідомляє болгарське видання “Факти”. Опубліковані Нострадамусом передбачення засновані на критичній астрології, яку він пояснює як астрологію судження чи оцінки події.

Він вивчав астрологію разом із різними окультними науками та комбінував їх, щоб робити свої передбачення. Пророцтва Нострадамуса виражені у віршах, які називають чотиривіршами. Багато його пророцтв, такі як прихід до влади Адольфа Гітлера і Друга світова війна, виявилися правдою.

Загалом Нострадамус написав 6338 пророцтв, багато з яких вже справдилися. Його прогнози охоплюють період до 3797 року. Проте секрет його передбачень невідомий. Чотиривірші Нострадамуса продовжують зачаровувати світ, хоча були написані майже п’ять століть тому.

Оракул стверджував, що путін за своє життя пережив щонайменше п’ять замахів. Згідно з пророчими віршами Нострадамуса, в 2022 році він помре в бурхливу ніч, коли пливтиме морем, і буде вражений блискавкою.

Також він передбачив, що у 2022 році вибухне ядерна бомба, яка викличе зміну клімату, а також зміну положення Землі.

Крім того, згідно з пророцтвами, 2022 рік принесе руйнування, за якими прийде мир. Але самому миру передуватиме 72 години темряви.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *