23 Червня, 2024 8:10 pm

“Всі речі не як наші а фірмові”: окупант у розмові зізнався що в Україні живуть набагато краще ніж на росії. Аудіо

Російський окупант у розмові зі своєю дружиною зізнався, що в Україні люди живуть краще, ніж у російській федерації. Він також розповів, що росіяни займаються тут мародерством.

Відповідну перехоплену розмову опублікувала Служба безпеки України. Там зазначили, що у рашистських загарбників стався розрив шаблону від якості життя в Україні.

Виявляється, що українці живуть набагато краще, ніж російські “асвабадітєлі”. Тож останні мародерствують, а близьким і рідним називають це “безліміт”.

“Здесь они живут, я тебе говорю, лучше, чем мы. Здесь все во все фирменное одеты. […] Здесь типа села, но девятиэтажки, все есть, ремонты. Я вот прикинул, чтобы мне так свою квартиру так обставить, мне нужно еще лет 10 не пить, не есть, не курить.

Тут, бл*дь, с двумя детьми попробуй так хату обставить. Всю жизнь будешь платить, и еще дети будут платить. И все вещи не как наши (ширпотреб вонючий), а достойные, фирменные… нигде еще хе*ню не встретил: ни в селах, ни в городах”, – розповів окупант, який перебуває у Київській області.

Але промиті мізки його співбесідниці легко знайшли цьому пояснення: “…Запад поддерживает их как! Ясное дело: и шмотки, и все…”.

Крім того, вона поскаржилася на санкції Заходу й розповіла, що поступово готується до життя у новій реальності: як у Радянському Союзі – за залізною завісою.

“Наше ж майбутнє – у прогресивному цивілізованому світі! Ми боремося за свою землю, за Україну! І обов’язково переможемо!” – наголосили в СБУ.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *