1 Жовтня, 2023 12:58 pm

Огoлошена путiним денацифікація це чистий нацuзм, знищення укpаїнської нaції. Тaке саме бyло в 1940-х pоках у Нiмеччині з євpеями

Так звана «денацифікація» українського народу, під прикриттям якої президент рф володимир путін розпочав війну з Україною, є чистим нацизмом. Як передає Укрінформ, про це Президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю ABC News.

«Денацифікація у цьому випадку – це чистий нацизм, знищення української нації. Таке саме було в 1940-х роках у Німеччині. Вони «денацифікували» євреїв. Росіяни роблять це зараз. Я шокований. Я не знав, що в сучасному світі можна робити подібні речі», – сказав Зеленський.

Він додав, що денацифікація в історії починалася багато разів і закінчувалася дуже погано.

«Для деяких країн вона закінчувалася таким чином, що ці країни жахалися, що вчинили це. Одні країни починали «очищувати» світ від тієї чи іншої нації, а інші країни жалкували, що не втрутилися, не захистили інші нації», – зазначив Зеленський.

Президент підсумував, що в нинішньому світі, населеному різними націями, все ж загалом існує одна нація – «нація людей».

Раніше український Президент заявляв, що українці не пробачать російським загарбникам сотні жертв і страждання, які вони принесли на нашу землю, а на українському прапорі «немає крові, немає і ніколи не буде чорних плям, немає і ніколи не буде жодних свастик».

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *