27 Травня, 2024 4:59 pm

Путін замислив підступний план на тимчасово окупованих територіях – розвідка

Російський уряд планує масові вирубки лісів на тимчасово окупованих територіях України. Невикористану для потреб ЗС РФ деревину хочуть продати, щоб направити отримані кошти на забезпечення армії-окупанта.

Відповідні дані має українська розвідка, повідомляється на Facebook-сторінці ГУР Міністерства оборони. Відомство також показало копію листа міністра оборони Росії Сергія Шойгу “Про можливість вирубки на землях оборони”. Це звернення адресоване особисто російському президенту путіну.

Метою документа є отримання дозволу на тотальну вирубку українських “лісів, дерев, чагарників та зелених насаджень”. Плануються вирубки “будь-якої інтенсивності та віку, незалежно від форми власності та категорії земель із правом використання отриманої деревини”.

У Головному управлінні розвідки підкреслили, що тотальна вирубка зелених насаджень – це черговий страшний злочин РФ і створення екоциду.

Востаннє подібне на території України відбувалося під час фашистської окупації. Тоді загарбники теж знищували й відвозили матеріальні та природні цінності.

Повідомлення пресслужби розвідників

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *