23 Липня, 2024 6:14 am

Все пpавильно зpобив або Захоплюючі пpигоди рoсійських далекобійників у Пoльщі! ВІДЕО

Все правильно зробив, або Захоплюючі пригоди російських далекобійників у Польщі! (щоб подивитися відео проскрольте до кінця)

Реакція українців: Evgeny Istrebin Толерантные европейцы еще 100 лет будут торговать с рашкой….баблишко не пахнет.

Гарик Есаян Они должны все страдать. Олег Попенко Только я один жду, когда в конце видео этому российскому комментатору -водителю еще и вломят 3,14здюлей???

Аля Коваль Смерть ворогам!💛💙 Rita Rita Ну так а як інакше?? Думать розумніші от всіх! Нехай скаже дякую, що його самого не порізали на шматочки!

Рита Приступа Слава нашим героям! Oksana Zaharkiv Доброго вечора Ми з України!!! Слава Україні 💙💛💙💛 Larisa Isaak У кожного свій фронт. Nataliia Marushko Выражаем глубокую озабоченность))))

Олександр Безощук Ось яка вона, Волинська різня. А всі з царьова сміялися))) Maria Marych Молодець мужчина! Це він вас спас! Щоб не дай Боже по дорозі з вами щось гірше не сталося, щоб вам ракета на голову не впала часом… Мало вам не покажеться тепер усім. Ми попереджали… Ви не лише прокляті а ще й ненависть до вас ой незнаю доки буде!

Роман Підгурський Волинь красива!!! Світлана Галаник Дай Боже здоров‘ячка, тому різаку з Волині💙💛 Ирина Яцкова Боятся митинговать, пусть тогда до конца жизни будут изгоями и живут дальше в рабстве!

Artem Parker Доброго Дня ми з України Хлопці молодці…Руский добро пожаловать в жопу. Svitlana Bodnarchuk Треба створювати наш український моссад. І є@ашить їх по всьому світу!!!!

Sergey Naumovich

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *